Pedagogický zbor

Učitelia:

  • Mgr. Hedviga ARBUTINOVÁ (MAT - FYZ)
  • Ing. Pavol BÁBA (odborné predmety STROJ)
  • Ing. Renáta BALTESOVÁ (ANJ - odborné predmety ELEKTRO)
  • Ing. Oľga BEHÁŇOVÁ (odborné predmety HUT - STROJ), predseda PK strojárskych predmetov
  • Mgr. Janka BOHŇÁKOVÁ (ANJ)
  • Ing. Magdaléna BROŽOVSKÁ (odborné predmety STROJ)
  • Ing. Peter ČERNÁK (odborné predmety ELEKTRO)
  • Mgr. Kvetoslava DÁVIDOVÁ (NEJ -  DEJ) - predseda PK cudzích jazykov  
  • Mgr. Richard GERGEĽ (ANJ - ETV - NAV)
  • Mgr. Mária HLADONÍKOVÁ (MAT)
  • Mgr. Eva HUDÁČKOVÁ (TEV - ETV),  predseda PK  TEV
  • Ing. Peter HUSZ (odborné predmety STROJ)
  • Ing. Ján JUHÁS (odborné predmety STROJ)
  • Mgr. Eva KOVALČÍKOVÁ (MAT - INF), predseda PK MAT - FYZ - INF
  • Ing. Katarína KOVALOVÁ, PhD. (odborné predmety STROJ)
  • Mgr. Mária LENHARDTOVÁ (SJL)
  • Ing. Peter ORGONÁŠ (odborné predmety STROJ)
  • Igor PLATKO (SJL), predseda PK SJL
  • Ing. Roman RADVÁK (odborné premety ELEKTRO)
  • Ing. Zdenka SKÁLOVÁ (EKO - OBN), predseda PK ON - D - EKO
  • Ing. Eva SRNKOVÁ (EKO - ANJ), technik OBP
  • Ing. Oľga SZEKERESSOVÁ (NEJ)
  • Mgr. Gabriela ŠPAKOVÁ (OBN - DEJ - ETV), výchovná poradkyňa
  • Mgr. Eva VALENTOVÁ (TEV - ETV)
  • Mgr. Monika VARGOVÁ (INF)
  • Ing. Peter VARHOLÍK (odborné predmety ELEKTRO), predseda PK elektro predmetov

Majstri OV:

  • Mgr. Jana AUDYOVÁ (ELEKTRO) - predseda PK ELEKTRO úseku
  • Bc. Ján EIBEN - hlavný majster STROJ úseku
  • Dušan HALUŠKA (STROJ)
  • Mgr. Tomáš HOANG (ELEKTRO)
  • Jozef IVANKO (STROJ)
  • Peter KENTOŠ (STROJ)
  • Bc. Toldy KOVÁČIK (STROJ)
  • Michal KUBÁNI (STROJ)
  • Bc. Július LUX (STROJ)
  • Mgr. Peter MACÁK (STROJ), predseda PK STROJ úseku
  • Viktor PACHOLSKÝ (ELEKTRO)
  • Bc. Juraj PARNAY (STROJ)
  • Štefan PORUBSKÝ (STROJ)
  • Mgr. Štefan PROKOP (ELEKTRO)
  • Ladislav SPIŠIAK (STROJ)
  • Bc. Mário TAMÁŠ (ELEKTRO),  hlavný majster ELEKTRO úseku

Vychovávatelia:

  • Mgr. Ján JACKO - vedúci Školského internátu
  • Ing. Peter HANUŠIN
  • Hildegarda SABOLČÁKOVÁ